Služby

Reštaurácia Svetluška v piáne

Príďte si oddýchnuť k nám. Príjemné posedenie s chutným jedlom a pitím, kde pre vás s láskou pripravujeme harmonicky vyvážené jedlá. 
Dúfame, že nasýtia nielen vaše telo, polichotia oku, no hlavne pohladia a naplnia vašu dušu. Sme iní, príďte a vyskúšajte!

Chutné a zdravé obedné menu
Vaše svetielko v stravovaní Svetluška

Pozrite si jedálny lístok alebo ponuku obedného menu.

Café Comfort

Na prízemí, hneď pri vstupe do hotela sa nachádza moderná, útulná kaviareň, vybavená kvalitnou vzduchotechnikou a klimatizáciou. Je príjemné začať deň rannou kávou značky LAVAZZA, pri ktorej si nerušene prečítate dennú tlač, alebo  si pochutnať na dezerte, či zmrzlinovom pohári. Počas dňa vás a vašich priateľov osviežia chutné miešané nápoje. V letných mesiac si môžete posedieť aj na našej letnej terase, ktorá sa nachádza priamo pred kaviarňou.

Café Comfort

Otváriacia doba:

Pondelok - štvrtok 07:30 - 22:00
Piatok 07:30 - 24:00
Sobota 12:00 - 23:00
Nedeľa 12:00 - 22:00

 

Business room

Okrem ubytovania v Nitre vám náš hotel poskytuje priestor zorganizovať väčšie pracovné stretnutie, školenie, seminár alebo workshop. Ponúkame vám možnosť prenájmu klimatizovanej miestnosti s DSL internetom a bezdrôtovým wifi pripojením. Priestor môžete využiť aj na zorganizovanie stretávky, či rodinnej oslavy. Usporiadanie miestnosti vieme prispôsobiť danej akcii na mieru.

Okrem kompletného najmodernejšieho technického vybavenia vás určite poteší aj panoramatický výhľad na strechy starých domov, za ktorými sa vynárajú dominanty Nitry.

Kapacita salónika: 50 osôb

Vybavenie: klimatizácia, projektor s plátnom, whiteboard, LCD televízor, DVD prehrávač, ozvučenie, mikrofón, vysokorýchlostné prípojky DSL internetu, wifi pripojenie.

Cena prenájmu na hodinu: 25 € / hodina

Business room

Internetová miestnosť

Naši zákazníci možu využiť bezplatný vstup do internetovej miestnosti. Tá je vybavená počítačovou technikou, vysokorýchlostným internetom a kvalitnou klimatizáciou. Pokiaľ teda nemáte so sebou svoj notebook, ponúkame Vám priestor kde si môžete vkľude vybaviť emailovú poštu alebo len tak browsovať po internete.

Fitness & Spa

Hotel Comfort patrí medzi najnovšie hotely v Nitre. Vieme, že naši klienti majú radi aj aktívny oddych. Preto sme sa im rozhodli bezplatne poskytnúť naše klimatizované fitness centrum, ktoré sa nachádza na prvom podzemnom podlaží.  Fitness je najvhodnejší spôsob, ako sa udržiavať vo forme, získať harmóniu, sebavedomie a spokojnosť. Svoje telo môžete u nás rozhýbať na rôznych strojoch, napr. stacionárny bicykel, bežecký pás, posilňovacie alebo cardio stroje. Ponuka uspokojí široké spektrum našich hostí - od začiatočníkov, až po každodenných športovcov.

Hneď vedľa fitness sa nachádza ďalší priestor pre relax - spa. Po namáhavom dni Vám určite padne vhod vírivý kúpeľ v našom jacuzzi, alebo posedenie v infra-red, parnej, či suchej saune. Navyše naši hostia majú návštevu spa  v cene ubytovania.

Fitness & Spa

Pranie a žehlenie bielizne

Našim hosťom ponúkame pranie a žehlenie bielizne v hoteli Comfort.

Rezervácia

dark-bottom