Relax

Fitness & Spa

Hotel Comfort patrí medzi najnovšie hotely v Nitre. Vieme, že naši klienti majú radi aj aktívny oddych. Preto sme sa im rozhodli bezplatne poskytnúť naše fitness centrum, ktoré sa nachádza na prvom podzemnom podlaží. Fitness je najvhodnejší spôsob, ako sa udržiavať vo forme, získať harmóniu, sebavedomie a spokojnosť. Svoje telo môžete u nás rozhýbať na rôznych strojoch, napr. stacionárny bicykel, bežecký pás, posilňovacie alebo cardio stroje. Ponuka uspokojí široké spektrum našich hostí - od začiatočníkov, až po každodenných športovcov.

Hneď vedľa fitness sa nachádza ďalší priestor pre relax - spa. Po namáhavom dni Vám určite padne vhod vírivý kúpeľ v našom jacuzzi, alebo posedenie v infra-red, parnej, či suchej saune. Navyše naši hostia majú návštevu spa  v cene ubytovania.

Spa

Miesta, ktoré môžete navštíviť

Reštaurácie a voľný čas

Mesto Nitra

Nitra je mesto ležiace v Nitrianskom kraji vzdialené asi 80 km severovýchodne od Bratislavy. Tečie ňou rovnomenná rieka Nitra a nad ňou sa zo severnej strany týči vrch Zobor. Spolu s Trnavou je jedným z najstarších miest na Slovensku. Nitra je piatym najväčším mestom na Slovensku.

» https://www.nitra.eu
» https://www.nitra.sk
» https://www.mojanitra.sk

Nitriansky hrad

Najvýraznejšou a najcennejšou pamiatkou Nitry je hrad, vypínajúci sa na skalnom vápencovom vŕšku obtekanom riekou na úpätí bájneho Zobora. Hrad je pamätníkom mnohých stáročí, viažu sa k nemu významné historické, politické a spoločenské udalosti a ako jeden z mála slovenských hradov napriek častým pohromám si zachoval sídelný funkčný ráz až do našich čias

Mesto Nitra

Agrokomplex

V Nitre sa nachádza významné výstavisko Agrokopmlex, na ktorom sa každoročne koná množstvo výstav rôzneho zamerania. Medzi najnavštevovanejšie výstavy patria: medzinárodný poľnohospodársky a potravinársky veľtrh Agrokomplex, autosalón, medzinárodný strojársky veľtrh, či výstava nábytku.

» https://www.agrokomplex.sk

Divadlo Andreja Bagara

Tematická a žánrová pestrosť predstavení sa prelína s vysokou náročnosťou i atraktívnosťou javiskového diela. V konkrétnych inscenáciách sa zrkadlí originalita režijných osobností, ich výrazný rukopis, estetický štýl, poetika a svojská interpretácia diel.

Veľkými divadelnými sviatkami pre návštevníkov a divadelníkov zo Slovenska i zo zahraničia sú divadelné festivaly. V poslednom septembrovom týždni je Nitra miestom konania Medzinárodného divadelného festivalu Divadelná Nitra. Zúčastňujú sa ho najvýznamnejšie súbory z celej Európy.

» https://www.dab.sk

Divadlo Andreja Bagara

Arborétum Mlyňany

Máj a jún sú najkrajšie a najvhodnejšie mesiace na návštevu chránenej záhrady „Arborétum Mlyňany", ktorú môžeme zaradiť medzi najkrajšie na svete. Dnes rastie na ploche 67 ha vyše 2 200 druhov a foriem okrasných a hospodárskych drevín z takmer celého sveta.

Vzdialenosť od Nitry: 37 km

» https://www.arboretum.sav.sk/

Rezervácia

dark-bottom